Zaproszenie dla studentów naszej uczelni na konferencję w Kownie i możliwość publikacji artykułu.

W związku ze ścisłą współpracą naszej uczelni z zaprzyjaźnionym z nami Kauno Kolegija (Uniwersytetem Nauk Stosowanych w Kownie), studenci oraz pracownicy naszej uczelni zostali zaproszeni do udziału w międzynarodowej konferencji organizowanej przez ww. uczelnię. Tematem konferencji są AKTUALNE SPRAWY PRZEDSIĘBIORSTWA Z PUNKTU WIDZENIA PRZYSZŁYCH SPECJALISTÓW 2023.

Studenci naszej uczelni są zaproszeni do napisania krótkiego artykułu w języku angielskim lub w języku polskim o pracy pielęgniarskiej z perspektywy studenta pielęgniarstwa w kontekście zarządzania, komunikacji, ekonomii lub prawa. Szczegółowe wytyczne dotyczące edycji tekstu mogą otrzymać państwo pisząc na adres m.gawronska@wsz.edu.pl. Studenci, którzy zdecydują się napisać artykuł będą mieli możliwość uczestnictwa w konferencji na Litwie w dniu 9.05.2023r., a ich artykuł zostanie opublikowany przez Uniwersytet w Kownie.

Studenci zainteresowani napisaniem artykułu mogą liczyć na wsparcie merytoryczne ze strony naszej uczelni. Termin złożenia pracy w dziekanacie upływa 21.04.2023 r.

Serdecznie zachęcamy do udziału.