Biuro karier

Oferujemy aktualne informacje z rynku pracy pozyskiwane bezpośrednio od pracodawcy, z prasy i z internetu. Dodatkowo udzielamy informacji o stażach, praktykach oraz stypendiach. Organizujemy prezentacje, warsztaty, szkolenia w zakresie umiejętności interpersonalnych oraz kształtowania ścieżki kariery.

Na tej płaszczyźnie proponujemy określone zajęcia i treningi. Organizujemy bardzo ciekawe i twórcze seminaria z pracodawcami, specjalistami i naukowcami.

Dokładamy dużo starań aby informacje zamieszane w naszym serwisie były wciąż aktualne, pomagały w edukacji i podnoszeniu swoich kwalifikacji. Przygotowujemy ofertę o skutecznych kursach językowych, ciekawych i rozwojowych studiach podyplomowych, zagranicznych stażach i praktykach.

Szczególną ofertę przygotowujemy dla studentów i absolwentów WSZ w Częstochowie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na rozmowy doradcze z zakresu. Pomagamy w określeniu predyspozycji zawodowych.

Dokładamy dużo starań aby informacje zamieszane w naszym serwisie były wciąż aktualne, pomagały w edukacji i podnoszeniu swoich kwalifikacji. Przygotowujemy ofertę o skutecznych kursach językowych, ciekawych i rozwojowych studiach podyplomowych, zagranicznych stażach i praktykach, w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej, pogłębieniu wiedzy na temat komunikacji międzyludzkiej oraz pracy zespołowej. Pomagamy poprawnie zredagować niezbędne dokumenty dostarczane pracodawcom, np. CV, list motywacyjny. Zainteresowanym udostępniamy dokumenty, informatory, jak również poradniki ułatwiające poruszanie się po rynku pracy i kształtowanie kariery zawodowej

Powrót
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
Email
Skip to content