Formularz zgłoszenia dotyczący jakości kształcenia

Serdecznie zachęcamy do anonimowego przekazywania opinii na temat jakości kształcenia w Wyższej Szkole Zarządzania w Częstochowie. Wasze uwagi stanowią cenne źródło informacji, które wykorzystujemy do ciągłego doskonalenia zajęć dydaktycznych prowadzonych na naszej uczelni. Bardzo dziękujemy zarówno za pozytywne, jak i negatywne opinie, ponieważ to dzięki nim możemy rozwijać nasze standardy edukacyjne.

Drodzy Studenci,

Cieszymy się z Waszej zaangażowanej postawy w kwestii podnoszenia jakości kształcenia. Każda opinia przekazana za pomocą niniejszego formularza jest przez nas starannie czytana
i analizowana. Dążymy do podjęcia działań mających na celu eliminację incydentów, o których informujecie.

Abyśmy mogli skutecznie reagować na Wasze uwagi, prosimy o dostarczenie precyzyjnych informacji dotyczących opisywanych sytuacji. Bardzo ważne jest, abyście podali: daty, godziny, osoby, sale, grupy, które są związane z zgłaszanym problemem.

Zachęcamy Was również do podania adresu e-mail, abyśmy mogli skontaktować się z Wami w razie potrzeby wyjaśnienia zgłaszanego problemu.

Zapewniamy pełną anonimowość w całym procesie.