Zapraszamy do udziału w Konferencji Naukowo-Szkoleniowej pt.: „Rola pielęgniarki w ochronie zdrowia” organizowanej przez Wyższą Szkołę Zarządzania w Częstochowie

Szanowni Państwo,

W imieniu Wyższej Szkoły Zarządzania w Częstochowie serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej, która odbędzie się 14 czerwca 2019 roku.

W trakcie konferencji chcielibyśmy podkreślić rolę pielęgniarki i jej kompetencje zawodowe wynikające z rozwoju medycyny i związanych z tym zmianami w systemie ochrony zdrowia oraz potrzebami zdrowotnymi społeczeństwa.

Na konferencji będą poruszane obszary tematyczne zawarte w Strategii
na Rzecz Rozwoju Pielęgniarstwa i Położnictwa  w Polsce.

Zachęcamy do prezentacji swoich badań oraz zdobytej wiedzy
i doświadczeń.  Wierzymy, że zechcą Państwo wzbogacić naszą propozycję.

Teksty wystąpień zostaną opublikowane w Zeszytach Naukowych Wyższej Szkole Zarządzania w Częstochowie.

Miejsce konferencji

Wyższa Szkoła Zarządzania w Częstochowie, ul. 1 Maja 40, Aula im. Prof. dr hab. Jerzego Dietla.

Zgłoszenie udziału w konferencji, prosimy przesyłać na adres a.lara@wsz.edu.pl najpóźniej do 17 maja 2019 roku.

Formularz zgłoszeniowy (.pdf)