Wizyta w Ağrı İbrahim Çeçen University w Turcji w ramach programu Erasmus +

W dniach 06-10.09.2021 w celach szkoleniowych (STT) w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2020/2021 delegacja z Wyższej Szkoły Zarządzania odwiedziła partnerską uczelnię

Podczas wizyty, pracownik WSZ spotkał się z Prorektorem ds. międzynarodowych, prof. Dr Önder Şimşek, w celu poszerzenia zakresu współpracy międzynarodowej  na kolejne lata.

Z pracownikami Wydziału ds. Międzynarodowych odbyły się dyskusje na temat analizy skutków pandemii oraz został poruszony temat „Aktywni niepełnosprawni – narzędzia wspierające samodzielność osób niepełnosprawnych”.

W ramach programu również odbyło się spotkanie na wydziale Pielęgniarstwa z wicedyrektorem, Panią Dr Ogr. Uyesi Ebru Erdemir.

Na spotkaniu został poruszony temat wymiany studenckiej wraz z możliwością odbywania praktyki w ramach studiów dla naszych studentów.

Partnerska uczelnia oferuje studentom nie tylko jakościowe kształcenie w nowoczesno wyposażonych salach, kongres centrach, laboratoriach, ale również na terenie Uczelni studenci, wykładowcy oraz administracja Uniwersytetu mogą korzystać z basenu, saun, kręgielni, stadionów lekkoatletycznych, kortów tenisowych i innych udogodnień.