Wizyta pracownic Kauno Kolegija z Litwy – Erasmus+

W ubiegłym tygodniu, dzięki uczestnictwu w programie Erasmus+, mieliśmy zaszczyt gościć pracownice Kauno Kolegija z Litwy. Cała wizyta przebiegła w bardzo przyjacielskiej atmosferze. W czwartek nasi goście wygłosili wykłady otwarte dla studentów oraz wykładowców pielęgniarstwa.
Przy okazji wizyty rozpoczęliśmy prace nad projektami międzynarodowymi, w które zaangażowane są uczelnie partnerskie Kauno Kolegija na Litwie oraz Ağrı İbrahim Çeçen University w Turcji.
W spotkaniach o charakterze międzynarodowym uczestniczyli także studenci, którzy w ramach programu Erasmus+ przyjechali do nas z Turcji.
Korzystając z wizyty naszych gości, zapoznaliśmy ich z historią oraz kulturą regionu wspólnie odwiedzając Rezerwat Archeologiczny w dzielnicy Raków. Nasi goście mieli okazję także poznać smaki kuchni polskiej na wspólnym, integracyjnym obiedzie.