Wizyta Pana Dr. Davut Dağabakan z Ağrı İbrahim Çeçen University w Turcji w ramach programu Erasmus+

W tym tygodniu (w dniach 23-27 stycznia 2023r.) mamy zaszczyt gościć w Wyższej Szkole Zarządzania Dyrektora Szkoły Języków Obcych przy zaprzyjaźnionym z nami Ağrı İbrahim Çeçen University w Turcji.

Pan Dr. Davut Dağabakan odwiedził nas w ramach programu Erasmus+. Podczas tej bardzo owocnej wizyty nasz gość miał okazję zwiedzić budynek uczelni, sale symulacji oraz salki umiejętności pielęgniarskich wywarły na nim ogromne wrażenie. Omawialiśmy także szczegóły współpracy między naszymi uniwersytetami, a rozmowa ta stała się inspiracją do wspólnej realizacji nowych ambitnych projektów w przyszłości.
Serdecznie dziękujemy panu Dr. Davutowi za bardzo miłą wizytę i liczymy, że wkrótce spotkamy się znowu.