Informujemy o zmianie terminu prelekcji dotyczącej depresji . Serdecznie zapraszamy w dniu 28 lutego o godzinie 12:00.

Katedra  Pielęgniarstwa Wyższej Szkoły Zarządzania w Częstochowie organizuje kampanię społeczną pod hasłem „Wiedza ratuje życie”. W ramach kampanii Uczelnia zorganizuje cykl prelekcji promujących profilaktykę zdrowotną i zwiększających społeczną świadomość w tej dziedzinie. Kampania będzie realizowana od marca 2012 do grudnia 2013 roku

przy współudziale fundacji i stowarzyszeń zajmujących się tematyką ujętą w programie. Akcja rozpoczęła się warsztatami z zakresu udzielania pierwszej pomocy, które odbyły się w dniu 29 marca w budynku Uczelni przy ulicy 1 Maja 40. Kolejne prelekcje w ramach kampanii „Wiedza ratuje życie” będą odbywały się co 2 miesiące i będą dotyczyły:

• Transplantologii,
  • Zatruć grzybami,
  • Promocji idei oddawania krwi i szpiku kostnego,
  • Depresji,
  • Anoreksji i bulimii,
  • Narkotyków i ich wpływu na zdrowie,
  • Alkoholu i jego wpływu na zdrowie,
  • Profilaktyki HIV i HCV

Do udziału w prelekcjach zapraszamy młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych oraz wszystkich mieszkańców naszego miasta zainteresowanych tematyką. Wszystkie spotkania będą odbywały się w godzinach popołudniowych w budynku Uczelni przy ulicy 1 Maja 40. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych istnieje możliwość zorganizowania każdej prelekcji również w godzinach przedpołudniowych. Szkoły zainteresowane udziałem w prelekcjach prosimy o wcześniejsze zgłaszanie uczestnictwa: tel. 34 368 33 90 email: biurokarier@wsz.edu.pl. Udział w prelekcjach organizowanych w ramach kampanii jest bezpłatny.

tel. 34 368 33 90 e-mail: biurokarier@wsz.edu.pl.