Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium organizowanym przez PKA dla Uczelni, które odbędzie się za pośrednictwem platformy ClickMeeting w dniu 5 marca br. (czwartek) w godz. 13:00 – 14:30. Webinarium poprowadzi Pani dr hab. Maria Próchnicka – Sekretarz Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Będzie ono poświęcone omówieniu zasad postępowania w trakcie oceny programowej, ze szczególnym uwzględnieniem zmian w harmonogramie przeprowadzania wizytacji.

Pokój webinarowy będzie otwarty dla uczestników od godziny 12:45. Podczas spotkania, w czasie rzeczywistym, będą Państwo widzieć i słyszeć osobę prowadzącą, a dodatkowo na ekranie Państwa komputerów będą wyświetlane materiały prezentowane podczas wydarzenia. W celu zapewnienia odpowiedniej jakości połączenia, zgodnie z wymogami technicznymi platformy, w trakcie transmisji powinni Państwo korzystać z łącza internetowego nie wolniejszego niż 1024 kbps.