Projekt – Training Young Adults on Testicular Cancer Protection

🎓 🌍 W obecnym roku akademickim Wyższa Szkoła Zarządzania aktywnie rozwija swoją działalność międzynarodową m.in. planując udział w dwóch międzynarodowych projektach partnerstwa współpracy w programie Erasmus+.
Nasza uczelnia złożyła wniosek do Narodowej Agencji Erasmus+ o przyznanie dofinansowania jako lider projektu Perfekcyjna komunikacja w placówkach ochrony zdrowia. Do partnerstwa w realizacji tego projektu zaprosiliśmy : Kauno Kolegija z Litwy oraz Ağrı İbrahim Çeçen University z Turcji.
Nasz partner z Turcji zaprosił nas także do udziału w realizowanym w Turcji projekcie partnerstwa współpracy zatytułowanym Training Young Adults on Testicular Cancer Protection. Jego celem będzie edukacja młodych ludzi w zakresie profilaktyki raka jąder, a naszymi partnerami w realizacji tego projektu będą: Departament Zdrowia w Agri w Turcji oraz Instituto Politécnico De Santarém z Portugalii.