Projekt ERASMUS+, uczymy si臋 WSZYSCY 馃檪馃檪

W ramach projektu Erasmus +, kt贸ry daje mo偶liwo艣膰 pracownikom administracyjnym uczelni wy偶szych, doskonalenia umiej臋tno艣ci i kwalifikacji zawodowych, mia艂y艣my przyjemno艣膰 wzi膮膰 udzia艂 w聽Staff training mobility聽w A臒r谋 陌brahim 脟e莽en University.

聽 聽 聽

聽 聽 聽 聽 聽聽

Szkolenie poprowadzi艂聽聽Murat G眉rb眉z Coordinator for International Relations w Biurze Erasmusa na Uniwersytecie w dniach聽 20-28 sierpnia 2022 r.

Podczas spotkania wymieni艂y艣my spostrze偶enia dotycz膮ce naszych uczelni m.in. struktur organizacyjnych, ilo艣ci student贸w, historii. Mia艂y艣my przyjemno艣膰 pozna膰 pracownik贸w Uniwersytetu pe艂ni膮cych r贸偶ne funkcje administracyjne podczas szkolenia mia艂y艣my okazj臋 por贸wna膰 prac臋 nasz膮 oraz tureckich pracownik贸w administracji.

A臒r谋 陌brahim 脟e莽en University to publiczna instytucja szkolnictwa wy偶szego zlokalizowana w mie艣cie A臒r谋 we wschodniej Anatolii w Turcji. Uczelnia ma sze艣膰 wydzia艂贸w, dwa instytuty, pi臋膰 kolegi贸w, pi臋膰 szk贸艂 zawodowych i pi臋膰 o艣rodk贸w badawczych i聽aplikacyjnych.

Misj膮 Szko艂y jest sta膰 si臋 renomowan膮 i wiarygodn膮 instytucj膮 szkolnictwa wy偶szego zapewniaj膮c膮 edukacj臋 na poziomie krajowym i mi臋dzynarodowym dla m艂odzie偶y.

Gor膮co polecamy wyjazd do A臑RI 陌BRAHIM 脟E脟EN UNIVERSITY, polecaj膮c okoliczne atrakcje konieczne do zobaczenia.

Little Ararat

Powr贸t