Międzynarodowa konferencja „Innovative (Eco)Technology,  Entrepreneurship and Regional Development”

SZANOWNI NAUCZYCIELE AKADEMICCY,

W ramach współpracy międzynarodowej otrzymaliśmy zaproszenie od naszych przyjaciół z Litwy na wydarzenie które ma miejsce w marcu 2018r.
W Kauno kolegija *w 19-23 dniach marca jest organizowany tydzień międzynarodowy i międzynarodowa konferencja „Innovative (Eco)Technology,
Entrepreneurship and Regional Development ” (20 marca).
Informacja i formularz rejestracyjny uczestnika, który musi zostać wypełniony do 1 lutego, znajduje się tutaj:
Wszyscy Nauczyciele akademiccy zainteresowani w wydarzeniu proszeni są o kontakt z Działem kadr do dnia 10.03.2018r.

WSZELKIE INFORMACJI NA TEMAT WYJAZDÓW NAUCZYCIELI AKADEMICKICH W CELU PROWADZENIA ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH (STA)

Zapraszamy —-

Wykaz głównych Uczelni partnerskich:
  • Universita degli Studi di Perugia (Włochy)
  • Università degli Studi di Messina (Włochy)
  • Université Paris-Est Créteil Val de Marne (Francja)
  • Université d’Evry-Val-d’Essonne (Francja)
  • Ağri Ibrahim Çeçen University (Turcja)
  • VšĮ Šiaurės Lietuvos kolegija (Litwa)
  • Anadolu University (Turcja)
  • Kauno Kolegija (Litwa)
  • Uniwersytet w Pavii (Włochy)