Dziękuję, studentkom i studentom za wykazanie chęci i czynnego udziału w pracach na spotkaniu naszego Koła Naukowego w dniu 10 listopada 2020 r.

Prace w Kole zaowocowały podjęciem decyzji o zorganizowaniu w ramach kampanii „WIEDZA PIELĘGNIARSKA WYDŁUŻA ŻYCIE” kolejnych Webinariów dla seniorów naszego Miasta, z których pierwsze „Udar – jak się chronić” zostało zaplanowane na 07 stycznia 2021 r.

Kolejne spotkanie KN odbędzie się w grudniu 2020 r. o dokładnej dacie poinformujemy w ogłoszeniu na naszej stronie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, a w szczególności studentów pierwszego roku licencjatu i studiów magisterskich, którzy jeszcze do nas nie dołączyli do przystąpienia w kręgi elitarnego grona Koła Naukowego.

Zgłoszenie do Koła należy kierować na adres: wsz@wsz.edu.pl

Opiekun Koła Naukowego WSZ
kierunku pielęgniarstwo