Zaproszenie na BIP – kurs intensywny w ramach programu Erasmus+ „Zdrowa Praca Przyszłości – Healthy Work of the Future”.

Drodzy studenci!

Nasza Uczelnia wypowiada wojnę stresowi!

Już w maju WSZ organizuje BIP (mieszany kurs intensywny w ramach programu Erasmus+) zatytułowany „Zdrowa Praca Przyszłości – Healthy Work of the Future”. Celem kursu jest poprawa kompetencji uczestników w dziedzinie kreatywnego radzenia sobie ze stresem poprzez prezentację szeregu technik i praktyk oraz promowanie zdrowego stylu życia.

Studenci z Polski, Turcji oraz Litwy będą mieli okazję uczestniczyć w wykładach on-line z dziedzin: innowacji w ergonomii, podstaw komunikacji, psychologii, zdrowego żywienia. Pod koniec maja natomiast będziemy „na żywo” wprowadzać w życie techniki i zasady, które poznamy w trakcie kursu.

Kurs jest doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów oraz współpracy międzynarodowej.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

• wykłady on-line: 6-10.05
  • wizyta studentów i wykładowców: 20-24.05