Kadry i prawo pracy

Studia są przeznaczone dla pracowników działów kadr, osób zarządzających zasobami pracy, działaczy związkowych oraz pracodawców i innych osób, które w swojej pracy zawodowej stosują prawo pracy, czy też zajmują się ubezpieczeniami społecznymi i pragną wzbogacić swoją dotychczasową wiedzę. Ukończenie studiów może też pomóc w zmianie kwalifikacji i znalezieniu satysfakcjonującej pracy osobom, które dopiero zamierzają zająć się sprawami kadrowymi.

Program obejmuje 200 godzin dydaktycznych – 2 semestry.

Forma zaliczenia:

Studia kończą się egzaminem dyplomowym, po którym słuchacz otrzymuje świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.

Program studiów m.in. następujące zagadnienia:

Prawo pracy

Podstawy zarządzania zasobami ludzkimi

Skuteczna rekrutacja i selekcja pracowników

Strategie motywacji pracowników

Systemy wynagradzania i zasady naliczania płac

Bezpieczeństwo i higiena pracy oraz świadczenia socjalne

Metodyka sporządzania dokumentacji kadrowej

Zajęcia odbywać się będą

ON-LINE BEZ KONIECZNOŚCI PRZYJEŻDŻANIA NA UCZELNIĘ -  50% czasu trwania zajęć

ORAZ  w jeden weekend miesiąca (piątek - godziny popołudniowe, sobota, niedziela).