U W A G A STUDENCI kierunku „Pielęgniarstwo”!

(DOTYCZY: L X11, L X12, L X13, LX14, E X14 AB)

OBOWIĄZKOWĄ SKŁADKĘ NA UBEZPIECZENIE OD NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW W WYSOKOŚCI 50,00 zł NALEŻY WPŁACAĆ W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE

DO DNIA 15 listopada 2014 r.

W roku akademickim 2014/2015 Studenci Wyższej Szkoły Zarządzania

w Częstochowie zostaną ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków
w Powszechnym Zakładzie Ubezpieczeń S.A.

Pełny zakres ochrony (suma ubezpieczenia 23 000,00 zł) jest dostępny na stronie internetowej Uczelni w Serwisie dla studentów

Składkę można wpłacać w Kwesturze Uczelni przy ul. 1 Maja 40

(od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 14.00)

lub przelewem na konto Uczelni nr 75 1020 1664 0000 3702 0019 1890

(w tytule wpłaty proszę podać: ubezpieczenie NNW)

INFORMUJEMY PONADTO, ŻE WYSOKOŚĆ OBOWIĄZKOWEJ SKŁADKI
NA UBEZPIECZENIE OD ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ PODAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ UCZELNI NA POCZĄTKU LISTOPADA BR.

Studenci kierunku „Pielęgniarstwo”, którzy nie opłacą składki od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz składki od odpowiedzialności cywilnej, nie będą mogli realizować zajęć praktycznych i praktyk zawodowych w zakładach opieki zdrowotnej. Konieczność posiadania powyższych ubezpieczeń jest zapisana w umowach zawieranych przez Wyższą Szkołę Zarządzania w Częstochowie z placówkami realizującymi kształcenie praktyczne.