Kursy i szkolenia dla grup zorganizowanych

Na udział w każdym organizowanym przez nas szkoleniu dla grup zorganizowanych proponujemy Państwu atrakcyjne rabaty

przy zgłoszeniu od 10 do 20 osób - 10% rabatu

przy zgłoszeniu od 20 - 40 osób - 15% rabatu

przy zgłoszeniu powyżej 40 osób - 20% rabatu

Realizujemy również szkolenia na zamówienie, dostosowane do indywidualnych potrzeb
i oczekiwań naszych Klientów.

Miejscem realizacji szkoleń dla grup zorganizowanych może być siedziba Państwa firmy lub Wyższej Szkoły Zarządzania w Częstochowie. Każde szkolenie możemy również zorganizować poza Częstochową w dogodnym dla Państwa miejscu.

Szczegółowe informacje i zapisy:
Ewelina Jankowska
Wyższa Szkoła Zarządzania w Częstochowie