Płatnik, Symfonia

Forma zajęć: kurs

Liczebność grupy: min. 10 osób

Cena: 380 zł

Adresaci szkolenia: Wszystkie osoby zainteresowane tematyka szkolenia.

Cele szkolenia: Celem szkolenia jest zdobycie praktycznych umiejętności dotyczących Programu Płatnik oraz Symfonia zapoznanie się z funkcjami i możliwościami w/w programów.

Program szkolenia: 16 godzin

• Wprowadzanie danych,

• Tworzenie dokumentów,

• zgłoszenie ubezpieczonych do ubezpieczeń społecznych, zdrowotnych zgłoszenie członków rodziny ubezpieczonego do ubezpieczenia zdrowotnego– druki ZUA, ZZA, ZCZA