Coaching pracowniczy

Celem studiów jest praktyczne przygotowanie słuchaczy do prowadzenia procesów coachingowych w micro-organizacjach, w SME oraz w korporacjacji oraz rozwój kompetencji coachingowych koniecznych w pracy z managerami na wszystkich szczeblach organizacji.

Korzyści

Absolwent zdobędzie  rozbudowaną wiedzę na temat coachingu stosowanego w organizacjach biznesowych.

Będzie potrafił rozróżniać i dobierać odpowiednie metody wspierania rozwoju adekwatnie do potrzeb twoich pracowników, podwładnych, klientów.

Sylwetka absolwenta

Absolwenci studiów licencjackich i magisterskich wszystkich kierunków, zainteresowani praktyką coachingu organizacyjnego, biznesowego. Mogą to być zarówno osoby rozpoczynające karierę zawodową i planujące pracę w charakterze niezależnych specjalistów, coachów, mentorów i konsultantów jak i pracujący już specjaliści HR, dyrektorzy, managerowie i pracownicy działów kadr, działów szkoleń i rozwoju, koordynatorzy projektów, kierownicy i koordynatorzy zespołów, trenerzy biznesu, coachowie, mentorzy i konsultanci chcący podnieść swoje dotychczasowe kwalifikacje, poszerzyć lub ukierunkować swoją wiedzę.

Forma zaliczenia

Studia kończą się egzaminem dyplomowym, po którym słuchacz otrzymuje świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.

Obejmuje 180 godzin dydaktycznych realizowanych przez 2 semestry.

Coaching systemowy – zaawansowane modele i narzędzia pracy z organizacjami
Coaching w obszarze zarządzania talentami – planowanie i wdrażanie projektów coachingowych w procesach zarządzania talentami
Coaching właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw – specyfika procesów coachingowych
Coaching w sytuacjach zmiany – świadomość procesu zmiany i aktywne w niej uczestnictwo w roli architekta zmiany