UWAGA STUDENCI kierunku „Pielęgniarstwo”.

(DOTYCZY: LX12)

OBOWIĄZKOWĄ SKŁADKĘ NA UBEZPIECZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ
W WYSOKOŚCI 41,00 zł NALEŻY WPŁACAĆ W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE

DO DNIA 9 listopada 2015 r.

Składkę można wpłacać w Kwesturze Uczelni przy ul. 1 Maja 40

(od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 14.00)

lub przelewem na konto Uczelni nr 75 1020 1664 0000 3702 0019 1890

(w tytule wpłaty proszę podać: ubezpieczenie OC)

Studenci kierunku „Pielęgniarstwo”, którzy nie opłacą składki od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz składki od odpowiedzialności cywilnej, nie będą mogli realizować zajęć praktycznych i praktyk zawodowych w zakładach opieki zdrowotnej. Konieczność posiadania powyższych ubezpieczeń jest zapisana w umowach zawieranych przez Wyższą Szkołę Zarządzania w Częstochowie z placówkami realizującymi kształcenie praktyczne.